×

Componența

Structura Preturii

Funcția Nume Telefon Biroul Audiență
Pretor Brînzaniuc Vadim 022-29-50-71 nr.405 Luni          15:00 – 18:00
Anticamera 022-29-50-71 nr.405
Vicepretor Nemerenco Valeriu 022-29-50-89 nr.405 Luni          15:00 – 18:00
Secretarul interimar al preturii Codrean  Valeriu 022-29-50-48 nr.403 Luni          15:00 – 18:00
SECȚIA ADMINISTRAȚIE PUBLICĂ LOCALĂ

 

Funcția Nume Telefon Biroul Audiență
Șef secție Stefanov Nicolae 022-29-50-52 nr.416 Luni           15:00 – 18:00
Specialist principal Sturza Constantin 022-29-51-06 nr.402
Specialist principal Damian Mihail 022-29-50-62 nr.416
Specialist principal Lisîi Ludmila 022-29-50-62 nr.416
Specialist superior Culibaba Olga 022-29-50-62 nr.416
Specialist Izman Cristina 022-29-50-71 nr.405
                                                                SECȚIA AUDIENȚĂ ȘI SECRETARIAT                                         
Funcția Nume Telefon Biroul Audiență
Șef secție Munteanu Nina 022-29-50-69 nr.409 Zilnic        08:00 – 17:00
Secretar – referent al pretorului 022-29-50-71 nr.405
SECȚIA LOCATIV – COMUNALĂ
Funcția Nume Telefon Biroul Audiență
Șef secție Rotaru Ana 022-29-50-75 nr.201 Luni          15:00 – 18:00
Specialist principal Dolgan Ana 022-29-50-81 nr.202
Specialist principal Mihalcovschi  Valentina 022-29-50-81 nr.202
Specialist principal Mutu Aurelia 022-29-50-81 nr.202
Specialist superior Roșca Eugenia 022-29-50-81 nr.202
SECȚIA SOCIAL – ECONOMICĂ
Funcția Nume Telefon Biroul Audiență
Șef secție Galenco Rodica 022-29-50-88 nr.412 Luni          15:00 – 18:00
miercuri    14:00 – 17:00
Specialist principal 022-29-52-17 nr.413
Specialist superior Ignatiev Stanislav 022-29-52-17 nr.413
                                                 SECȚIA CULTURĂ, TINERET ȘI SPORT  
   Funcția Nume Telefon Biroul Audiență
Șef secție Iepure Elena 022-29-50-78 nr.212 Luni          15:00 – 18:00
Specialist principal Rotaru Ludmila 022-29-50-57 nr.210
Specialist superior Colesnic Veaceslav 022-29-50-78 nr.212 Luni          14:00 – 17:00
Joi              9:00 – 12:00
SERVICIUL ARHITECTURĂ ȘI CONSTRUCȚII
Funcția Nume Telefon Biroul Audiență
Șef serviciului Popa Ion 022-29-50-36 nr.205 Luni          15:00 – 18:00
joi              09:00 – 12:00
Specialist principal BalanAlexei 022-29-50-36 nr.205
Specialist principal Punga Victor 022-29-51-07 nr.205
SERVICIUL JURIDIC
Funcția Nume Telefon Biroul Audiență
Șef serviciului Roşca Tamara 022-29-50-70 nr.408 Luni          15:00 – 18:00
Specialist principal Gîrbu-Țurcan Lilia 022-29-50-72 nr.414
SERVICIUL RESURSE UMANE
Funcția Nume Telefon Biroul Audiență
Specialist principal Dimitraş Ana 022-29-50-67 nr.411 Zilnic        08:00 – 17:00
SERVICIUL CONTABILITATE
Funcția Nume Telefon Biroul Audiență
Contabil șef  Rusu Maia 022-29-50-79 nr.401 Luni          15:00 – 18:00